Sztuki walki Wrocaw> Wrox Gym  Sztuki walki Wrocaw Stowarzyszenie Jiu Jitsu
Przycisk Home
Pasek graficzny
Przycisk O nas
Pasek graficzny
Przycisk Aktualnoci
Pasek graficzny
Przycisk Grafik Zaj
Pasek graficzny
Przycisk Cennik
Pasek graficzny
Przycisk Kadra
Pasek graficzny
Przycisk Galeria
Pasek graficzny
Przycisk Partnerzy
Pasek graficzny
Przycisk Kontakt
Pasek graficzny

Ulotka WroxGym

Ulotka WroxGym

Brazylijskie JIU JITSU (BJJ) Wrocław

BRAZYLIJSKIE JIU JITSU (BJJ)

zawitało do nas z... Brazylii. W Rio de Janeiro bardzo często sprzeczki prowadzące do bójek zaczynane są od przepychanek szybko kończących się na ziemi. Idąc za takimi spostrzeżeniami powstał, stworzony przez rodzinę Gracie, sport opierający się głównie na walce w parterze. Walka na zasadach brazylijskiego jiu jitsu na pierwszy rzut oka może przypominać judo, ponieważ walczy się w kimonach i nie stosuje uderzeń.

 

W porównaniu do innych sportów walki BJJ wyróżnia mnogość technik, co oznacza, iż zawodnicy dobrzy technicznie mają spore szanse na zwycięstwo nawet z cięższymi i silniejszymi rywalami. Warto również zwrócić uwagę na nowatorskie podejście do metod treningowych, w których zrezygnowano ze zbędnego balastu klasycznych sportów walki.  BJJ to sport sprawiający dużo radości i satysfakcji. Jest dyscypliną dla każdego, niezależnie od wieku i płci. 

Trenerzy prowadzący zajęcia BJJ:

Sugerowane zajęcia BJJ:

    

 

Poniżej możecie zobaczyć HL naszego mistrza Andre Galvao: 

     
BJJ Obrazek - stoper MMA Obrazek - stoper JUDO Obrazek - stoper BOKS Obrazek - stoper JUDO FUN Obrazek - stoper MALUCHY NA MACIE Obrazek - stoper OUT/INDOOR CYCLING Obrazek - stoper TRENING PERSONALNY Obrazek - stoper TRENING CROSS