Sztuki walki Wrocaw> Wrox Gym  Sztuki walki Wrocaw Stowarzyszenie Jiu Jitsu
Przycisk Home
Pasek graficzny
Przycisk O nas
Pasek graficzny
Przycisk Aktualnoci
Pasek graficzny
Przycisk Grafik Zaj
Pasek graficzny
Przycisk Cennik
Pasek graficzny
Przycisk Kadra
Pasek graficzny
Przycisk Galeria
Pasek graficzny
Przycisk Partnerzy
Pasek graficzny
Przycisk Kontakt
Pasek graficzny

Ulotka WroxGym

Ulotka WroxGym

Bjj junior

Z racji swojej charakterystyki, brazylijskie jiu jitsu jest sportem który coraz częściej zaczynają uprawiać dzieci. Zarówno w Polsce jak i na świecie widać tendencję w której bjj uprawiają już dzieci które mają zaledwie kilka lat. Na początku uczą się podstaw - padów, sposobów poruszania się i ćwiczeń gimnastycznych. Młodzi zawodnicy już od młodego wieku uczą się dobrych nawyków, dzięki czemu podstawy których nabierają w młodym wieku bardzo procentują w przyszłości.

W obecnych czasach bardzo duża część zawodników światowej klasy ma ok. 20 lat. Udało im się dojść do tego poziomu w tak młodym wieku dzięki temu że zaczęli trenować bardzo wcześnie.

Zajęcia bjj junior umożliwiają prawidłowy rozwój dziecka, zwiększają kondycję i zamiłowanie do sportu, są źródłem dobrej zabawy i wyładowania w zdrowy sposób nadmiaru energii.

BJJ Obrazek - stoper MMA Obrazek - stoper JUDO Obrazek - stoper BOKS Obrazek - stoper JUDO FUN Obrazek - stoper MALUCHY NA MACIE Obrazek - stoper OUT/INDOOR CYCLING Obrazek - stoper TRENING PERSONALNY Obrazek - stoper TRENING CROSS