Sztuki walki Wrocaw> Wrox Gym  Sztuki walki Wrocaw Stowarzyszenie Jiu Jitsu
Przycisk Home
Pasek graficzny
Przycisk O nas
Pasek graficzny
Przycisk Aktualnoci
Pasek graficzny
Przycisk Grafik Zaj
Pasek graficzny
Przycisk Cennik
Pasek graficzny
Przycisk Kadra
Pasek graficzny
Przycisk Galeria
Pasek graficzny
Przycisk Partnerzy
Pasek graficzny
Przycisk Kontakt
Pasek graficzny

Ulotka WroxGym

Ulotka WroxGym

O NAS

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną oraz klubem WROX GYM.

Z dumą potwierdzamy, że jesteśmy najbardziej sportowym klubem we Wrocławiu!

Co nas wyróżnia?

    Doskonale wykwalifikowana kadra trenerów z różnych dziedzin

( sztuki walki, lekkoatletyka, gimnastyka)

    Przestrzeń do ćwiczeń

750m2 to mówi samo za siebie.

U nas każdy może biegać, skakać, rzucać i nie przeszkadzać przy tym innym. Nie ma kolejek do sprzętu, nie ma przeciskania się pomiędzy maszynami.

 Jeśli mimo wszystko uznasz, że potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, w każdej chwili możesz przenieść swój trening na zewnątrz i ćwiczyć na świeżym powietrzu w przepięknej zielonej okolicy należącej do Klubu (ponad 2000m2)

    infrastruktura: mata, sala boks, siłownia, strefa cardio

    Tworzymy społeczność ludzi, którzy uwielbiają aktywność fizyczną

Jesteśmy instruktorami, ale też trenujemy razem ze wszystkimi, którzy nas odwiedzają. Najważniejsza jest dla nas atmosfera wspólnego celu, skoncentrowanej na pokonywaniu własnych słabości i doskonalenie się.

Pomysł stworzenia WROX GYM krystalizował się przez wiele lat i jest połączeniem wizji trenera/zawodnika - Tomasza Skórkowskiego i przedsiębiorcy/menedżera - Wojciecha Szczebaka, których połączyły wspólne sportowe pasje.

Tomek - czynny zawodnik oraz trener z sukcesami, już jako dziecko zaczął uprawiać judo, z czasem swoją pasję rozszerzył o inne sztuki walki: brazylijskie i sportowe jiu jitsu, mma, w których osiągnął poziom mistrzowski.

Wojtek - młody, kreatywny przedsiębiorca, od zawsze związany z Wrocławiem i zarządzającym dwiema znaczącymi na rynku firmami, wielki entuzjasta sportu.

Naszym głównym celem jest rozpowszechnianie aktywnego spędzania wolnego czasu.

Nadrzędnymi wartościami WROX GYM są: wzajemny szacunek, współzawodnictwo, dyscyplina, przyjaźń, zabawa. Gwarancją tego są dotychczasowe osiągnięcia i wartości przez nas wyznawane.

Chcielibyśmy, aby WROX GYM stał się kuźnią talentów dla tych, którzy mają ambicje startu w zawodach, turniejach oraz olimpiadach. Pomagamy w tym.

Naszych celów oraz wyjątkowej atmosfery nie udałoby się stworzyć bez starannie dobranych współpracowników, którzy są nieodzowną częścią WROX GYM.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie i wspólnie stworzymy wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, gdzie każdy trening będzie dawał wielką satysfakcję i radość!

Serdecznie zapraszamy!

 

Tomek Skórkowski i Wojtek Szczebak

 

BJJ Obrazek - stoper MMA Obrazek - stoper JUDO Obrazek - stoper BOKS Obrazek - stoper JUDO FUN Obrazek - stoper MALUCHY NA MACIE Obrazek - stoper OUT/INDOOR CYCLING Obrazek - stoper TRENING PERSONALNY Obrazek - stoper TRENING CROSS