Sztuki walki Wrocaw> Wrox Gym  Sztuki walki Wrocaw Stowarzyszenie Jiu Jitsu
Przycisk Home
Pasek graficzny
Przycisk O nas
Pasek graficzny
Przycisk Aktualnoci
Pasek graficzny
Przycisk Grafik Zaj
Pasek graficzny
Przycisk Cennik
Pasek graficzny
Przycisk Kadra
Pasek graficzny
Przycisk Galeria
Pasek graficzny
Przycisk Partnerzy
Pasek graficzny
Przycisk Kontakt
Pasek graficzny

Ulotka WroxGym

Ulotka WroxGym

TRENER PERSONALNY WROCŁAW

 

 

Pozwól sobie być zwycięzcą!

Jako jedyny klub we Wrocławiu mamy możliwość prowadzenia wyjątkowego personalnego programu treningowego- dobranego do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości trenującego – przeznaczonego dla każdego (bez względu na wiek, płeć, doświadczenie w sporcie).

Na czym polega wyjątkowość Wrox Gymu?

1. Doskonała kadra wykwalifikowanych trenerów z różnych dziedzin ( sztuki walki, lekkoatletyki)

2. Przestrzeń do ćwiczeń - 1200m2 to mówi samo za siebie. (mata, sala boks, siłownia, strefa cardio)

U nas każdy może biegać, skakać, rzucać i nie przeszkadzać przy tym innym. Nie ma kolejek do sprzętu, nie ma przeciskania się pomiędzy maszynami.

 Jeśli mimo wszystko uznasz, że potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, w każdej chwili możesz przenieść swój trening na zewnątrz i ćwiczyć na świeżym powietrzu w przepięknej zielonej okolicy należącej do Klubu (ponad 2000m2)

Nasi trenerzy personalni doskonale zdają sobie sprawę, że dla jednego wielkim wyzwaniem będzie udział w zawodach sportowych, dla innego podciągnięcie się 20 razy a dla kogoś samo ruszenie się z domu i podjęcie jakiejkolwiek aktywności.

Zastanów się, co chcesz osiągnąć (schudnąć 30kg? wrócić do formy po kontuzji? zyskać sylwetkę? nabrać pewności siebie trenując sztuki walki?). Przyjdź do nas na konsultację i wspólnie przygotujemy personalny program treningowy dobrany specjalnie dla Ciebie.

Podczas personalnego programu treningowego czas trenera poświęcony jest wyłącznie tylko Tobie, a Twoje cele, postępy i wyniki są na bieżąco monitorowane.

  • Jest to trening dla każdego, bez względu na płeć, wiek, indywidualne możliwości
  • Pozwala w maksymalnym stopniu skupić się na oczekiwaniach osoby objętej programem treningowym
  • Osoba trenująca ma indywidualnie dobraną do swoich potrzeb oraz możliwości metodę i formę treningów
  • Nad komfortem klientów indywidualnych opiekę sprawuje sztab wykwalifikowanej kadry Wrox gym’u  m.in. instruktorzy ćwiczeń siłowych, fitness, fizjoterapeuta, dietetyk, trenerzy sportów walk
  • Trener personalny dokładnie zna Twoje możliwości, postawione cele i wie jak zmobilizować Cię do wysiłku i systematycznych treningów
  • Nasza kadra udowodni Ci, że aktywność fizyczna daje mnóstwo radości, satysfakcji i pozytywnej energii tak potrzebnej w życiu codziennym. Sport stanie się Twoim sposobem na życie.

Jak rozpocząć trening personalny?

Wystarczy zadzwonić do nas, umówić się z trenerem personalnym na niezobowiązujące, nieodpłatne spotkanie. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Czekamy na Ciebie! Pozwól sobie być zwycięzcą!

Trening personalny we Wrocławiu

BJJ Obrazek - stoper MMA Obrazek - stoper JUDO Obrazek - stoper BOKS Obrazek - stoper JUDO FUN Obrazek - stoper MALUCHY NA MACIE Obrazek - stoper OUT/INDOOR CYCLING Obrazek - stoper TRENING PERSONALNY Obrazek - stoper TRENING CROSS