ZAJĘCIA

 

 

 

 

 

 

 

 

Na czym polega wyjątkowość Wrox Gymu? 
1. Doskonała kadra wykwalifikowanych trenerów z różnych dziedzin ( sztuki walki, lekkoatletyki)
2. Przestrzeń do ćwiczeń – 1200m2 to mówi samo za siebie. (mata, sala boks, siłownia, strefa cardio)

U nas każdy może biegać, skakać, rzucać i nie przeszkadzać przy tym innym. Nie ma kolejek do sprzętu, nie ma przeciskania się pomiędzy maszynami.

Jeśli mimo wszystko uznasz, że potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, w każdej chwili możesz przenieść swój trening na zewnątrz i ćwiczyć na świeżym powietrzu w przepięknej zielonej okolicy należącej do Klubu (ponad 2000m2)

Nasi trenerzy personalni doskonale zdają sobie sprawę, że dla jednego wielkim wyzwaniem będzie udział w zawodach sportowych, dla innego podciągnięcie się 20 razy a dla kogoś samo ruszenie się z domu i podjęcie jakiejkolwiek aktywności.

Zastanów się, co chcesz osiągnąć (schudnąć 30kg? wrócić do formy po kontuzji? zyskać sylwetkę? nabrać pewności siebie trenując sztuki walki?). Przyjdź do nas na konsultację i wspólnie przygotujemy personalny program treningowy dobrany specjalnie dla Ciebie.

Podczas personalnego programu treningowego czas trenera poświęcony jest wyłącznie tylko Tobie, a Twoje cele, postępy i wyniki są na bieżąco monitorowane.​​​