logo

Newsy

21 grudnia 2021

Zastanawiacie się jak będziemy trenować przez najbliższy okres? Zależy Wam aby jak najszybciej wrócić do treningów po Świętach? Z Nami to nie problem! Przedstawiamy grafik do końca roku...

28 września 2021

Wielki sukces Naszych zawodników w miniony weekend podczas XI Mistrzostw Polski No Gi Jiu Jitsu! Jesteście ciekawi ile medali zdobyli Nasi podopieczni? Też marzysz o turniejach? Dołącz do najlepszego klubu brazylijskiego jiu jitsu we Wrocławiu i pokaż na co Cię stać!

13 września 2021

Sezon startowy w pełni! Jesteście ciekawi jak poszło Naszej ekipie na Pucharze Polski BJJ w Koninie? Sprawdźcie koniecznie!

7 września 2021

Szukasz treningu, który wyrzeźbi Twoją sylwetkę i doda Ci pewności siebie? Obawiasz się samotnego powrotu do domu? Te treningi są właśnie dla Ciebie!

5 lipca 2021

Twoi znajomi wyjechali na wakacje? Nie wiesz co robić z wolnym czasem w mieście? Chcesz spróbować czegoś nowego? Nie trać ani chwili dłużej! Dołącz do Klubu Sportowego Wrox Gym i skorzystaj z MEGA PROMOCJI!

29 czerwca 2021

19 czerwca liczna ekipa z WroX Gym wyruszyła do Borzęcina, aby móc wystartować na Pucharze Polski Ju-Jitsu pod patronatem Polskiego Związku Ju-Jitsu. Podczas turnieju Nasi zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach Gi oraz No Gi. Jesteście ciekawi jak im poszło?

28 maja 2021

Już w najbliższą sobotę, czyli 29 maja przed nami wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Z tej okazji nasi najmłodsi zawodnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności na turnieju WroX Gym. Poprzez organizację zawodów dla dzieci promujemy aktywną formę spędzania wolnego czasu z całą rodziną.

Ta sobota to nie tylko święto najmłodszych. Tego dnia odbywają się również Nominacje na wyższe pasy BJJ dla dorosłych. Ten dzień będzie pełen emocji i pozytywnych wrażeń. My nie możemy się doczekać! Musicie z Nami tam się spotkać!

16 marca 2021

Od 2016 wspieramy wychowanie podopiecznych z domów dziecka. Rozwój poprzez kulturę fizyczną, a zwłaszcza poprzez regularne praktykowanie brazylijskiego jiu jitsu, ma bardzo duży wpływ socjalizacyjny i wychowawczy. Ta dyscyplina pokazuje, że ktoś niższy, mniejszy często może wygrać z kimś silniejszym i sprawniejszym. Wierzymy, że dzięki BJJ dajemy tym dzieciakom narzędzia do pokonywania trudności także poza matą, codziennym życiu.

17 stycznia 2021

WROX GYM to nie tylko miejsce, w którym trenujemy sztuki walki. WROX to zdecydowanie styl życia. Dlatego często spotykamy się także poza matą. Cel: Śnieżnik - 1 426 m n.p.m zdobyty!

10 grudnia 2020

5 grudnia 2020r. większość zawodników Brazylijskiego Jiu Jitsu z Klubu Wrox Gym miała okazję uczestniczyć w Treningu Nominacyjnym, podczas którego Główny Trener Klubu Tomasz Skórkowski wraz z trenerem Pawłem Koryckim nominowali część zawodników na wyższe pasy.

trenuj z nami

Grafik zajęć

previous

poznaj dyscypline

Klasyczny boks

previous

Kontakt

WROX GYM | Najbardziej sportowa społeczność we Wrocławiu!

ul. Fryderyka Chopina 27A
Wrocław, 51-609 Poland