logo

Newsy

30 kwietnia 2023

Od poniedziałku do środy TRENUJEMY TYLKO PRZEDPOŁUDNIEM! Sprawdź jak dokładnie...

11 kwietnia 2023

Jeżeli wciąż zastanawiasz się czy sztuki walki to dla Ciebie... Pozwól nam się przekonać! Po prostu przyjdź, a my zajmiemy się resztą! If you're still wondering if martial arts are for you... Just come and we'll do the rest!

4 kwietnia 2023

Zamiast topić Marzannę, nasi zawodnicy witają wiosnę na turniejach BJJ. Gdzie tym razem walczyli o medale? Sprawdźcie sami!

14 marca 2023

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem treningów MMA. Usłyszałeś dziwne teorie krążące wokół tego sportu? Przychodzimy z pomocą! ENG. Are you thinking about starting MMA training? Have you heard strange theories circulating around this sport? We come to help!

9 marca 2023

Dlaczego warto trenować boks? Zastanawiasz się jakie zalety idą za rozpoczęciem treningów bokserskich? Czy boks jest zarezerwowany tylko dla mężczyzn?

3 marca 2023

Trening z Samoobrony dla kobiet w każdą środę o godzinie 17:00 ZAPISY OTWARTE! Treningi samoobrony to najlepszy sposób na zdobycie umiejętności walki, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami oraz zwiększenia pewności siebie!

2 stycznia 2023

To najlepszy moment żeby rozpocząć treningi w Naszym Klubie! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

21 grudnia 2022

Jeżeli martwiliście się, że nie zrzucicie nadprogramowych kilogramów ze Świąt do Sylwestra - z Nami wszystko jest możliwe! Trenujemy nawet w Wigilie i Sylwestra! Zapoznajcie się z naszym harmonogramem w tym okresie.

21 grudnia 2022

Podsumowanie sezonu BJJ oraz nominacje na wyższe pasy za Nami!

7 grudnia 2022

Czy zabrakło Nas na pierwszych Mistrzostwach Europy IBJJF Dzieci? Oczywiście, że nie! Spakowaliśmy się w samolot do Dublina i ruszyliśmy w trasę!

trenuj z nami

Grafik zajęć

previous

poznaj dyscypline

Klasyczny boks

previous

Kontakt

WROX GYM | Najbardziej sportowa społeczność we Wrocławiu!

ul. Fryderyka Chopina 27A
Wrocław, 51-609 Poland