logo

Newsy

9 sierpnia 2022

Hej! Zastanawiacie się co dzieje się na obozie sportowym w Zakopanem? Jak bawią się nasi uczestnicy? I ile atrakcji za nimi?

3 sierpnia 2022

Już w najbliższy poniedziałek (08.08) ruszamy z pierwszym obozem sportowym w te wakacje! Kierunek? Zakopane! O czym pamiętać przed wyjazdem? Jakie plany na pierwszy dzień obozu?

26 lipca 2022

Jesteśmy dumni, że coraz więcej osób trenujących BJJ we WroxGym Wrocław zasięga po medale z międzynarodowej federacji Brazylijskiego Jiu Jitsu.

22 lipca 2022

Zuzia Skórkowska już oficjalnie zakończyła camp w Logic Philadelphia i nie może się doczekać startu na Pan Kids IBJJf 2022. Sprawdź jak Zuzia wspomina swoje przygotowania!

10 czerwca 2022

DUMA NAS ROZPIERA! Dwa z sześciu medali dla Polski na Mistrzostwach Świata BJJ w Kalifornii wracają do Naszego Klubu! Kto zawojował na matach za oceanem? Sprawdźcie sami!

25 maja 2022

Już za tydzień rozpoczną się zmagania podczas Mistrzostw Świata IBJJF 2022 w Long Beach. Jesteście ciekawi jak przebiegają przygotowania już na miejscu?

21 grudnia 2021

Zastanawiacie się jak będziemy trenować przez najbliższy okres? Zależy Wam aby jak najszybciej wrócić do treningów po Świętach? Z Nami to nie problem! Przedstawiamy grafik do końca roku...

28 września 2021

Wielki sukces Naszych zawodników w miniony weekend podczas XI Mistrzostw Polski No Gi Jiu Jitsu! Jesteście ciekawi ile medali zdobyli Nasi podopieczni? Też marzysz o turniejach? Dołącz do najlepszego klubu brazylijskiego jiu jitsu we Wrocławiu i pokaż na co Cię stać!

13 września 2021

Sezon startowy w pełni! Jesteście ciekawi jak poszło Naszej ekipie na Pucharze Polski BJJ w Koninie? Sprawdźcie koniecznie!

7 września 2021

Szukasz treningu, który wyrzeźbi Twoją sylwetkę i doda Ci pewności siebie? Obawiasz się samotnego powrotu do domu? Te treningi są właśnie dla Ciebie!

trenuj z nami

Grafik zajęć

previous

poznaj dyscypline

Klasyczny boks

previous

Kontakt

WROX GYM | Najbardziej sportowa społeczność we Wrocławiu!

ul. Fryderyka Chopina 27A
Wrocław, 51-609 Poland