logo

Newsy

Darmowe treningi samoobrony – Muay Thai i BJJ! Czas wziąć sprawy w swoje ręce !

Otwarty weekend dla kobiet w Wrox Gym!

Czas wziąć sprawy w swoje ręce ! Zapraszamy wszystkie kobiety na bezpłatne treningi samoobrony , podczas których poznasz skuteczne techniki, poprawisz kondycję i odkryjesz swoją siłę – fizyczną i mentalną. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia – wystarczy wygodny strój i odrobina odwagi!

🥊 PIĄTEK – 24 października, godz. 18:00

Samoobrona dla kobiet – Muay Thai
Jak reagować w sytuacjach zagrożenia, poznaj podstawowe uderzenia i kopnięcia oraz naucz się pewności w ruchu. Trening poprowadzi doświadczony instruktor  Wrox Gym, czarny pas Muay Thai, w atmosferze wsparcia i dobrej zabawy.

🥋 SOBOTA – 25 października, godz. 10:00

Samoobrona dla kobiet – Brazylijskie Jiu Jitsu (BJJ)
Dowiesz się, jak obronić się w bliskim kontakcie, gdy nie ma już miejsca na ucieczkę. BJJ to sport, który buduje siłę, pewność siebie i spokój w trudnych sytuacjach.

Warsztaty są realizowane ze wsparciem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego , dzięki czemu udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny . Nie musisz być członkinią klubu – po prostu zapisz się i przyjdź!


📍 Wrox Gym – Wrocław, ul.F.Chopina 27A
👉 Kliknij tutaj, żeby się zapisać - https://forms.gle/bMY8fKD4zcYCGDua8


trenuj z nami

Grafik zajęć

previous

poznaj dyscypline

Klasyczny boks

previous

Kontakt

WROX GYM | Najbardziej sportowa społeczność we Wrocławiu!

ul. Fryderyka Chopina 27A Wrocław, 51-609 Poland