Dzięki starannie przygotowanemu planowi treningowemu udało się być w doskonałej formie podczas zawodów i każdy zawodnik Wrox Gym może powiedzieć, że walki odbywały się jak równy z równymi. Nad przygotowaniami czuwał Nasz trener główny Tomasz Skórkowski we współpracy z Łukaszem Bochenkiewiczem, trenerem przygotowania motorycznego. Dodatkowo na miejscu zawodnicy brali udział w campie w głównej siedzibie Atos Jiu Jitsu w San Diego, pod okiem wielokrotnego Mistrza Świata Andre Galvao.
Podczas tegorocznych zawodów WORLD JIU JITSU IBJJF CHAMPIONSHIP 2022 Nasi zawodnicy wywalczyli dwa medale Mistrzostw Świata.
Mateusz Hebdowski został Vicemistrzem Świata BJJ 2022 :
Justyna Namyślik została brązową medalistką Mistrzostw Świata BJJ 2022 :
W zawodach brali również udział Paweł Wadas oraz Sebastian Patyk, którzy po zaciętych walkach musieli uznać wyższość przeciwników. Jednak doskonale wiemy, że następnym razem i oni staną na podium podczas zawodów.
Wspaniale mieć tak uzdolnionych i ciężko pracujących zawodników w Teamie! Śmiało możemy powiedzieć, że wszyscy z Klubu zapracowaliśmy na ich sukces! Już w poniedziałek cały Team wraca na treningi do Wrox Gym!
Ogromne gratulacje i do zobaczenia na macie!