Sztuki walki Wrocaw> Wrox Gym  Sztuki walki Wrocaw Stowarzyszenie Jiu Jitsu
Przycisk Home
Pasek graficzny
Przycisk O nas
Pasek graficzny
Przycisk Aktualnoci
Pasek graficzny
Przycisk Grafik Zaj
Pasek graficzny
Przycisk Cennik
Pasek graficzny
Przycisk Kadra
Pasek graficzny
Przycisk Galeria
Pasek graficzny
Przycisk Partnerzy
Pasek graficzny
Przycisk Kontakt
Pasek graficzny

Ulotka WroxGym

Ulotka WroxGym

Samoobrona i Krav Maga

krav maga wrocław

 
Krav Maga to system obrony jaką można zastosować w sytuacji zagrożenie zdrowia i życia. W czasie treningów Krav magi we Wrox Gymie zawodnicy uczą się praktycznego zastosowania poznanej techniki. Również wykonują działania mające na celu obalenie przeciwnika.

Podczas treningów główny nacisk kładzie się na uderzenia w twarz, szyję, przyrodzenie i nogi.

W klubie Wrox Gym adepci nie uczą się poszczególnych sekwencji lecz prostych ruchów z wyznaczonymi miejscami, które są atakowane. Konkretnym celem jest pozbawienie przeciwnika chęci i możliwości do dalszej walki. Zarówno obrona jak i atak muszą być tak wykonane tak aby wyeliminować jak najbardziej ryzyko kontuzji. W klubie Wrox Gym uczestnicy treningów są szkoleni do przyjmowania zdecydowanej postawy w czasie konfliktów oraz przewidywanie możliwego zagrożenia. Muszą działać szybko, sprawnie w pełni świadomości oraz być pewni siebie również w sytuacji stresowej. Podjęcie treningów u Nas w klubie rozwija umysł i ciało zawodnika. Pewność siebie i umiejętność działania w sytuacji trudnej jest szalenie istotna w tym systemie. Samoobrona nierozerwalnie łączy się z krav magą ponieważ mają ten sam cel – unieszkodliwić przeciwnika.

W obydwu stylach w czasie walki używane są głowa, ręce, łokcie, nogi.
  

samoobrona wrocław           treningi krav maga

 

 

BJJ Obrazek - stoper MMA Obrazek - stoper JUDO Obrazek - stoper BOKS Obrazek - stoper JUDO FUN Obrazek - stoper MALUCHY NA MACIE Obrazek - stoper OUT/INDOOR CYCLING Obrazek - stoper TRENING PERSONALNY Obrazek - stoper TRENING CROSS