logo

treningi

Sztuki walki dla dorosłych

Brazylijskie Jiu Jitsu

Brazylijskie Jiu Jitsu

Chcesz rozpocząć swoj przygodę ze sztukami walki? BJJ będzie najlepszym wyborem na tzw. START. To sport, który daje dużo radości i satysfakcji. Nie ma też znaczenia w jakim jesteś wieku i kondycji fizycznej.

Mixed Martial Arts

Mixed Martial Arts

Pretensje? Żale? Płacz? Wracaj do mamy! Tutaj nie ma na to miejsca. W tej dyscyplinie zawodnicy wykorzystują techniki z różnych sztuk i sportów walki. Słowem: wszystkie chwyty dozwolone.

Muay Thai

Muay Thai

Muay Thai (Boks Tajski) jest niszczycielską sztuką walki rozwiniętą wieki temu w Tajlandii i przeznaczone jest do stosowania w sytuacji brutalnej konfrontacji. Zapoczątkowali je starożytni tajscy wojownicy.

Boks

Boks

Boks to zdecydowanie sport dla każdego. Kształtuje wszystkie cechy motoryczne, poprawia sprawność fizyczną, wytrzymałość, szybkość, zręczność. Benefity odczuje też Twoja głowa - boks doskonale wzmacnia psychikę, zdolność koncentracji i wolę walki.

Samoobrona dla kobiet

Samoobrona dla kobiet

Nasz program skierowany specjalnie do kobiet sprawia, że po treningu wychodzisz z zajęć pewna siebie i zadowolona. To jedyne takie treningi we Wrocławiu. Przyjdź i przekonaj się, że tego właśnie potrzebowałaś!

Poznaj naszą kadrę

Adrian Suska

previous

Poznaj naszą kadrę

Aleksandra Milejska

previous

Kontakt

WROX GYM | Najbardziej sportowa społeczność we Wrocławiu!

ul. Fryderyka Chopina 27A
Wrocław, 51-609 Poland