logo

Blog

Te treningi są prawdziwym połączeniem przyjemności z pożytecznym. Wesoła atmosfera, żarty, i uśmiechy towarzyszą uczestnikom przez całe zajęcia. Do tego setki spalonych kalorii. Brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe? Przekonaj się!
Dziewczyny uważają, że Wrox Gym jest dobrym miejscem dla kobiet zainteresowanych sportami walki czy szerzej aktywnością fizyczną. Wymagania wobec początkujących najlepiej sformułowała Gosia: — Każda osoba, nawet mająca nadwagę, da sobie radę, jeśli tylko jest w stanie pójść na dłuższy spacer. Nie ma więc specjalnych wymogów, co do wcześniejszego sportowego doświadczenia czy poziomu ocen z kultury fizycznej. Trzeba jedynie chcieć i może odrobinę uwierzyć w siebie.
Obozy to często pierwsze bliższe poznanie z Naszymi Klubowiczami. Podczas tegorocznego wyjazdu do Zakopanego, dołączył do Nas jeden z rodziców, który podzielił się z Nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Klubu, trenerów i panującej na obozie atmosfery. Zapraszamy do lektury!
Kickboxing to nie tylko sport, to cała filozofia, która rozwija poczucie zaangażowania i odpowiedzialności u młodych adeptów. Mimo że to sport indywidualny, atmosfera panująca na macie podczas zajęć kickboxingu wprowadza wspaniałą energię "TEAM SPIRIT". Dzieci uczą się podejmowania decyzji, odpowiedzialności za swoje czyny i zachowanie.
Obozy sztuk walki to nie tylko okazja do nauki i doskonalenia umiejętności, ale także do budowania pewności siebie, discypliny, zdrowego stylu życia i przyjemności z aktywności fizycznej.
Kiedy kurz do tegorocznych Worldsach jeszcze nie opadł, my mamy dla Was wspomnienie z zeszłego roku. Druga część historii wyjazdu do Stanów na Mistrzostwa Świata BJJ już gotowa!
Uczestnictwo w Półkoloniach Wrox Gym to wiele korzyści dla Twojego dziecka. Rozwijanie kreatywności, wzmacnianie pewności siebie oraz radość i zabawa z rówieśnikami.
Boks to nie tylko technika, siła i wytrzymałość - to również dyscyplina umysłu. Wyzwania, przed którymi staniesz na treningu, nauczą Cię pokonywania własnych ograniczeń i stawiania sobie większych celów.
Muay Thai i Kickboxing to dwie popularne sztuki walki, często mylone ze sobą, ponieważ oba sporty opierają się na uderzeniach pięściami i kopnięciach. Niemniej jednak, istnieją między nimi pewne różnice.
Jakie to uczucie zostać Mistrzem Polski BJJ? Swoimi wrażeniami podzielił się z Nami Tomasz Mikołajczyk!

trenuj z nami

Grafik zajęć

previous

poznaj dyscypline

Klasyczny boks

previous

Kontakt

WROX GYM | Najbardziej sportowa społeczność we Wrocławiu!

ul. Fryderyka Chopina 27A
Wrocław, 51-609 Poland