logo

Blog

Obozy to często pierwsze bliższe poznanie z Naszymi Klubowiczami. Podczas tegorocznego wyjazdu do Zakopanego, dołączył do Nas jeden z rodziców, który podzielił się z Nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Klubu, trenerów i panującej na obozie atmosfery. Zapraszamy do lektury!
Kickboxing to nie tylko sport, to cała filozofia, która rozwija poczucie zaangażowania i odpowiedzialności u młodych adeptów. Mimo że to sport indywidualny, atmosfera panująca na macie podczas zajęć kickboxingu wprowadza wspaniałą energię "TEAM SPIRIT". Dzieci uczą się podejmowania decyzji, odpowiedzialności za swoje czyny i zachowanie.
Obozy sztuk walki to nie tylko okazja do nauki i doskonalenia umiejętności, ale także do budowania pewności siebie, discypliny, zdrowego stylu życia i przyjemności z aktywności fizycznej.
Kiedy kurz do tegorocznych Worldsach jeszcze nie opadł, my mamy dla Was wspomnienie z zeszłego roku. Druga część historii wyjazdu do Stanów na Mistrzostwa Świata BJJ już gotowa!
Uczestnictwo w Półkoloniach Wrox Gym to wiele korzyści dla Twojego dziecka. Rozwijanie kreatywności, wzmacnianie pewności siebie oraz radość i zabawa z rówieśnikami.
Boks to nie tylko technika, siła i wytrzymałość - to również dyscyplina umysłu. Wyzwania, przed którymi staniesz na treningu, nauczą Cię pokonywania własnych ograniczeń i stawiania sobie większych celów.
Muay Thai i Kickboxing to dwie popularne sztuki walki, często mylone ze sobą, ponieważ oba sporty opierają się na uderzeniach pięściami i kopnięciach. Niemniej jednak, istnieją między nimi pewne różnice.
Jakie to uczucie zostać Mistrzem Polski BJJ? Swoimi wrażeniami podzielił się z Nami Tomasz Mikołajczyk!
Wyjazd do stanów zawsze kojarzył mi się z najwyższym paradoksalnie, poziomem Brazylijskiego Jiu Jitsu na świecie! W mojej głowie krążyła myśl, że chciałbym kiedyś znów tam wrócić. Tym razem w innej roli. Jesteście ciekawi w jakiej?
Wciąż zastanawiasz się czy letni obóz z Wrox Gym to dobry plan na wykorzystanie tygodnia z Twojego urlopu? Może ten tekst rozwieje Twoich wątpliwości.

trenuj z nami

Grafik zajęć

previous

poznaj dyscypline

Klasyczny boks

previous

Kontakt

WROX GYM | Najbardziej sportowa społeczność we Wrocławiu!

ul. Fryderyka Chopina 27A
Wrocław, 51-609 Poland