logo

Blog

Półkolonie dla dzieci

WroxGymGirls

WroxGymGirls

Zapomnij o nudnych wakacjach przed telewizorem czy telefonem! Przedstawiamy Ci niezwykłą możliwość, która połączy sport, naukę i aktywną zabawę dla Twojego dziecka. Nasze aktywne, sportowe półkolonie dla dzieci to miejsce, w którym maluchy nie tylko spędzą czas w sposób pełen energii, ale również zdobędą nowe umiejętności i rozwijające doświadczenia.
      .               

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko może spędzić wakacje w towarzystwie rówieśników, którzy podzielają jego pasję do sportu i przygód. Nasze półkolonie skupiają się na aktywnym spędzaniu czasu gdzie poznają również różne sztuki walki, które nie tylko rozwijają siłę i kondycję, ale również uczą szacunku, dyscypliny i samodyscypliny. Twoje dziecko będzie miało okazję trenować pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy przekażą mu techniki i tajniki sztuk walki, takie jak brazylijskie jiu jitsu, kickboxing czy judo. Poprzez treningi, dzieci nabiorą pewności siebie, nauczą się radzenia sobie ze stresem i wyzwaniem oraz zbudują zdrową postawę wobec rywalizacji.

     

Ale to nie wszystko! Nasze półkolonie oferują również unikalne połączenie sportu i nauki. Dzięki specjalnym lekcjom języka angielskiego, Twoje dziecko będzie miało okazję doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne w międzynarodowym środowisku. Nasi wykwalifikowani nauczyciele będą prowadzić zajęcia, które łączą naukę języka z aktywnymi grami i zadaniami. Twoje dziecko będzie miało szansę zwiększyć swoje umiejętności językowe, a także odkryć nową kulturę i światowe perspektywy.

Nasze półkolonie to nie tylko treningi i lekcje - to również mnóstwo radości, przygód i emocji. Dzieci będą miały możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach rekreacyjnych, takich jak gry zespołowe, odkrywanie przygód na świeżym powietrzu i kreatywne warsztaty. Wszystko to odbywa się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, pod czujnym okiem naszych doświadczonych opiekunów.

Daj swojemu dziecku wyjątkową szansę na aktywne wakacje pełne ruchu, nauki i radości. Zapisz je na nasze sportowe półkolonie i pozwól mu odkryć potencjał w sobie. Zapewniamy, że nie tylko spędzi niezapomniane chwile, ale również zyska wartościowe umiejętności i przyjaźnie na całe życie. Czas, aby Twoje dziecko oderwało się od ekranów i rozpoczęło prawdziwą przygodę

ZAPISZ SIĘ NA NASZE PÓŁKOLONIE

trenuj z nami

Grafik zajęć

previous

poznaj dyscypline

Klasyczny boks

previous

Kontakt

WROX GYM | Najbardziej sportowa społeczność we Wrocławiu!

ul. Fryderyka Chopina 27A
Wrocław, 51-609 Poland